Usługi i obszar działania:
  HDS Kraków
  HDS Małopolska
  Transport HDS Kraków
  Transport HDS Małopolska
  Transport materiałów budowlanych Kraków
  Transport materiałów budowlanych Małopolska
  Transport budowlany Małopolska
  Transport budowlany Kraków
  Transport ciężarowy Kraków
  Wyburzenia Kraków
  Midi koparka Kraków
  Roboty ziemne Kraków
  Minikoparka Kraków
  Kopanie oraz prace ziemne


Wyburzenia Kraków

Prace związane z wyburzaniem obiektów kubaturowych, przemysłowych, czy inżynieryjnych są specjalnością naszej firmy działającej na terenie Krakowa. Zajmujemy się wyburzaniem budynków użyteczności publicznej, wyburzaniem fabryk, hal, magazynów, kominów, wyburzaniem mostów, budynków, wiaduktów tuneli, jak i wielu innych obiektów. W zależności od danego obiektu stosujemy dwie metody związane z wyburzaniem – mechaniczną oraz minerską.

Wyburzenia metodą mechaniczną

Podczas rozbiórki mechanicznej, w trakcie prac wykorzystujemy specjalistyczny sprzęt służący przede wszystkim do wyburzania. Używamy nowoczesnych koparek, które na swoim wyposażeniu posiadają specjalistyczne oporządzenie – takie jak między innymi młoty hydrauliczne, czy też nożyce - niezwykle pomocne podczas cięcia stali oraz kruszenia betonu.

Wyburzenia metodą minerską

Drugą metodą, jaką wykorzystujemy podczas wyburzania obiektów, to metoda minerską, podczas której stosowane są materiały wybuchowe. Naszą dodatkową zaletą jest utylizacja oraz zagospodarowanie materiałów, które pozostały po przeprowadzonej rozbiórce. Wszystko w oparciu o przepisy prawa.

Utylizacja i recykling gruzu

Naszym klientom oferujemy recykling gruzu betonowego oraz ceglanego. Dzięki mobilnym kruszarkom, które wchodzą w skład naszej floty – jesteśmy w stanie skruszyć gruz na mniejsze frakcje, a przez to uzyskać materiał budowlany. Dzięki niemu nasz klient może wykorzystać powstały materiał do kolejnej inwestycji, a przez to zdecydowanie obniżyć jej koszty.

Pokruszony gruz, może zostać użyty, jako element substytutu kruszywa. Wykorzystać go można, jako podbudowę terenu albo, jako element prac związanych z budową placów, dróg lub parkingów. Naszym klientom z Krakowa i okolic oferujemy również możliwość częściowej rozbiórki danego obiektu. Polega to na obniżeniu danego budynku o nawet kilka kondygnacji, jak również odcięcie budynku przylegającego.

Co i jak burzymy?

Nasza firma zajmuje się również pracami związanymi z rozbiórką konstrukcji budynków, rozbiórek hal, wiaduktów, mostów, kominów fabryk. Naszym klientom oferujemy demontaż maszyn oraz urządzeń przemysłowych, linii technologicznych, rurociągów, torowisk, turbin, taśmociągów i wielu innych elementów przemysłowych.

Każde prace wyburzeniowe oraz rozbiórkowe, czy demontażowe, prowadzone są w sposób indywidualny. Przed przystąpieniem do pracy, ustalamy sposób, w jaki zostaną zagospodarowane powstałe elementy. Jeżeli mówimy o demontażu, wówczas konstrukcje, które zdemontowaliśmy mogą zostać użyte ponownie. Jeżeli mówimy o wyburzeniu, wówczas ustalamy z klientem, do jakich celów będzie wykorzystany powstały odpad i czy konieczne będzie jego rozdrobnienie.

Roboty zarówno rozbiórkowe, jak i demontażowe wykonują osoby, które posiadają odpowiednie kwalifikacje oraz umiejętności działania. Dzięki temu prace przebiegają nie tylko sprawnie, ale przede wszystkim bezpiecznie nawet w miejscach, które są trudnodostępne. Nasza krakowska firma prowadzi prace związane z wyburzeniem i rozbiórką nawet w pobliżu czynnych instalacji oraz urządzeń. Dzięki doświadczeniu, jakie udało nam się nagromadzić przez szereg lat działania, jesteśmy w stanie sprostać najbardziej specyficznym wyzwaniom rozbiórki oraz wyburzenia.

© 2014 TransHDS Kraków 606 830 300
Realizacja: Agencja Interaktywna WebProm