Usługi i obszar działania:
  HDS Kraków
  HDS Małopolska
  Transport HDS Kraków
  Transport HDS Małopolska
  Transport materiałów budowlanych Kraków
  Transport materiałów budowlanych Małopolska
  Transport budowlany Małopolska
  Transport budowlany Kraków
  Transport ciężarowy Kraków
  Wyburzenia Kraków
  Midi koparka Kraków
  Roboty ziemne Kraków
  Minikoparka Kraków


Midi koparka Kraków

Koparki typu midi są bardzo często stosowane w wielu pracach na terenie całego miasta Kraków. Koparki tego typu wyrobiły sobie odpowiednią renomę, przez co stosuje się je bardzo często przy coraz to nowszych pracach. Przede wszystkim, koparki midi mają bardzo kompaktowe rozmiary. Midi koparki 7t - 12t. Szerokość koparki midi wacha się w rozmiarze około 2270 milimetrów, czyli nieco ponad dwa metry. Jest to niezwykle dobry wynik, który pozwala na bardzo swobodne prowadzenie prac na ulicach miasta Kraków. Istotną informacją jest również promień obrotu maszyny. Ani przeciwwaga, ani żadne elementy koparki nie wystają poza obręb gąsienic. Dodatkowo można pracować nią z pewnością oraz niesłychaną skutecznością wzdłuż ścian oraz na zamkniętych przestrzeniach, gdzie operowanie standardową koparką byłoby wręcz niemożliwe. Coraz więcej koparek midi jest zaopatrzonych w specjalny system, dzięki niemu możliwe jest zwiększenie siły nośnej koparki. Dodatkowo zwiększona szerokość gąsienic poprzez zastosowanie asymetrycznych gąsienic pozwala na dużo mniejsze ich zużywanie. Do tego przemieszczanie się midi koparki jest zdecydowanie cichsze, a ponadto zmniejsza pojawiające się przy tym wibracje. Koparki typu midi są niezwykle cenione podczas wszelkich prac – zwłaszcza w dużych miastach, jak Kraków. Niewielkie rozmiary koparki, a do tego brak elementów, które wystawałyby poza obrys gąsienic sprzętu pozwalają na swobodę pracy oraz nieblokowanie drugiego pasa jezdni. Pozwala to na płynną pracę na jednym z pasów, oraz na swobodny przepływ ruchu na drugim z pasów. Dzięki temu zarówno prace mogą posuwać się na przód, jak i ruch zachowuje swoją płynność.

Midi koparka komfort

Komfort pracy bez wątpienia wpływa na jakość wykonywanych usług. Dlatego z myślą o operatorach koparek, przygotowano w koparkach midi bardzo wygodne wnętrze, które pozwala na skuteczniejszą pracę. Wnętrze kabin koparek midi jest stosunkowo przestronne jak na tak niewielką konstrukcję. Przede wszystkim operator koparki ma swobodę i dużo miejsca na nogi, co pozwoli pracować mu nawet przez wiele godzin. Dodatkowo zadbano o wejście – pozwala ono komfortowo wysiadać oraz wsiadać do koparki. Istotnym miejscem operatora jest przede wszystkim fotel w koparce midi. Również tutaj zadbano o wygodę, koparki midi posiadają zwykle szeroki fotel z zagłówkami. Dodatkowo może on się przesuwać zarówno w przód, jak i w tył – zarówno osobno, jak i ze wszystkimi dźwigniami potrzebnymi do sterowania. Dzięki temu możliwe jest dostosowanie miejsca pracy do wymagań danego operatora – aby mógł pracować wygodnie i bez skrępowań ruchów.

Popularność midi koparek

Midi koparki są coraz częściej wykorzystywanym sprzętem, jaki jest stosowany na terenie miasta Kraków. Idealnie sprawdzają się w pracach na terenie dużego miasta. Zarówno na ulicach, jak i na chodnikach. Dzięki niewielkim rozmiarom mogą być swobodnie używane nawet na ulicach osiedlowych, bez obaw o blokowanie drugiego pasa ruchu. Ich niezwykła precyzja działania oraz jakość wykonania pozwalają na pracę bez przerwy przez wiele godzin – wygodnie dla operatora.

© 2014 TransHDS Kraków 606 830 300
Realizacja: Agencja Interaktywna WebProm