Usługi i obszar działania:
  HDS Kraków
  HDS Małopolska
  Transport HDS Kraków
  Transport HDS Małopolska
  Transport materiałów budowlanych Kraków
  Transport materiałów budowlanych Małopolska
  Transport budowlany Małopolska
  Transport budowlany Kraków
  Transport ciężarowy Kraków
  Wyburzenia Kraków
  Midi koparka Kraków
  Roboty ziemne Kraków
  Minikoparka Kraków
  Kopanie oraz prace ziemne


HDS Małopolska

Małopolska to region, który stale i dynamicznie rozwija się. Przyzwyczajeni do najlepszych rozwiązań Klienci oczekują najbardziej sprawdzonych i kompleksowych usług. Do tego typu usług z pewnością zalicza się transport HDS, umożliwiający transport, załadunek oraz rozładunek towarów. Samochody z dźwigiem hydraulicznym mogą służyć przewożeniu całych kontenerów, konstrukcji betonowych i stalowych czy agregatów prądotwórczych, a także do transportu drobniejszych elementów budowlanych, np. kostki brukowej czy cegieł i pustaków. HDS Małopolska to także przewóz tworzyw tak delikatnych jak szkło.

HDS Małopolska – co można zyskać?

Decyzja o wynajęciu samochodu z hydraulicznym dźwigiem samochodowym to oszczędność czasu oraz pieniędzy – wyspecjalizowany w przewożeniu i montażu produktów samochód zastępuje dwie inne maszyny: dźwig oraz ciężarówkę. Zróżnicowane rozmiary i właściwości maszyn umożliwiają wykonywanie bardzo różnych zleceń oraz dotarcie w nawet mocno niedostępne regiony. Dzięki HDS każdy plac budowy może być zaopatrzony w odpowiedni i szybki sposób.

Duża flotylla samochodów HDS w Małopolsce

umożliwia najszybsze dotarcie do Klienta, obojętnie jakiej usługi potrzebuje i gdzie się znajduje. Możliwość uzgodnienia warunków współpracy przez telefon oraz brak pobierania zaliczki pozwala Klientowi na dogodne nawiązanie współpracy – to firma przyjeżdża do niego, a nie odwrotnie. Dzięki temu zleceniodawca nie musi tracić swojego cennego czasu ani przerywać prac, np. na placu budowy.

Wynajem maszyn

to aktywność podejmowana nie tylko przez małe firmy, których nie stać na inwestycję w ciężki sprzęt, ale także rozwiązanie dla dużych przedsiębiorstw, które preferują wynajem HDS w Małopolsce. Dzięki temu nie muszą martwić się o kontrolę i konserwację sprzętu ani utrzymywać odpowiednio wykwalifikowanych pracowników. Z drugiej strony pozwala to firmom HDS w Małopolsce na specjalizowanie się w dostarczaniu konkretnych usług.

© 2014 TransHDS Kraków 606 830 300
Realizacja: Agencja Interaktywna WebProm