Usługi i obszar działania:
  HDS Kraków
  HDS Małopolska
  Transport HDS Kraków
  Transport HDS Małopolska
  Transport materiałów budowlanych Kraków
  Transport materiałów budowlanych Małopolska
  Transport budowlany Małopolska
  Transport budowlany Kraków
  Transport ciężarowy Kraków
  Wyburzenia Kraków
  Midi koparka Kraków
  Roboty ziemne Kraków
  Minikoparka Kraków


HDS Kraków

Flota samochodów HDS, czyli zaopatrzonych w hydrauliczny dźwig samochodowy, pozwala na samodzielny załadunek i rozładunek samochodów ciężarowych. Dźwigi przeładunkowe mogą być obsługiwane wyłącznie przez wykwalifikowanych operatorów, którzy posiadają odpowiednie uprawnienia oraz prawo jazdy kategorii C. HDS Kraków to błyskawiczna możliwość przewiezienia nawet niewymiarowego ładunku oraz zainstalowanie go na miejscu. Takie rozwiązanie to oszczędność nie tylko czasu, ale również pieniędzy – wszystko odbywa się za pomocą jednego samochodu i jednego operatora.

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz załadować/rozładować i przewieźć kostkę brukową, maszyny, transformator czy płyty blachowe – wszystko w jednej cenie, bez konieczności wynajmowania dwóch osobnych ciężarówek: do przewozu i rozładunku. Dobrze obsługiwany przed doświadczonego pracownika dźwig hydrauliczny to pomoc na każdym placu budowy.

Dyspozycyjność HDS

Rzetelna firma HDS Kraków to po pierwsze dyspozycyjność: flota samochodowa powinna być gotowa do wyruszenia każdego dnia w tygodniu, nawet w niedzielę. To także należny szacunek każdemu klientowi: składa się na niego indywidualne podejście do jego potrzeb i możliwości. Należy mieć tutaj na myśli nie jedynie dostosowanie ceny do konkretnego zlecenia, ale również możliwość dojechanie do klienta, zamiast narażania go na stratę czasu. W dzisiejszym świecie również telefony zapewniają kontakt przez cały dzień.

Pracownicy HDS Kraków

Żadna firma nie istniałaby bez swoich pracowników: to właśnie oni stanowią kapitał przedsiębiorstwa. HDS Kraków to operatorzy, którzy nie tylko posiadają wszystkie niezbędne uprawnienia i badania lekarskie, ale także bogate doświadczenie, które pozwala im na wykonywanie swoich obowiązków w sposób szybki i możliwie najlepszy. Doświadczony pracownik zapewni także porady w kwestiach dotyczących terminów i ilości potrzebnych samochodów.

Flota HDS

Tylko maszyny HDS utrzymane w dobrym stanie mogą zapewnić szybkie i bezpieczne wykonywanie prac. Dzięki temu można uniknąć niepotrzebnych opóźnień, które mogą zostać spowodowane przez źle zakonserwowane i podatne na uszkodzenia maszyny. Duża ilość samochodów, które do dyspozycji ma firma, to także gwarancja szybkich terminów – przecież nikt nie chce, a zazwyczaj nawet nie może, czekać tygodniami na przewóz i montaż towarów.

Nowe wyzwania

Możliwości zastosowania HDS Kraków są ogromne – dlatego konieczna jest chęć podejmowania nowych wyzwań, dzięki której można zaproponować Klientom najkorzystniejsze rozwiązania. 

© 2014 TransHDS Kraków 606 830 300
Realizacja: Agencja Interaktywna WebProm