Usługi i obszar działania:
  HDS Kraków
  HDS Małopolska
  Transport HDS Kraków
  Transport HDS Małopolska
  Transport materiałów budowlanych Kraków
  Transport materiałów budowlanych Małopolska
  Transport budowlany Małopolska
  Transport budowlany Kraków
  Transport ciężarowy Kraków
  Wyburzenia Kraków
  Midi koparka Kraków
  Roboty ziemne Kraków
  Minikoparka Kraków
  Kopanie oraz prace ziemne


Transport budowlany Kraków

Transport budowlany w Krakowie i okolicach

jest niezwykle ważny przy wszystkich inwestycjach: poczynając od najmniejszych budów po największe zadania. Specyficzny charakter prac w mieście sprawia, że przewożenie dużo- i wielkogabarytowych materiałów budowlanych jest niezwykle trudne. Korki, wąskie uliczki jednokierunkowe i duża liczba pieszych to tylko niektóre utrudnienia. Szczęśliwie, wyspecjalizowane firmy zatrudniają doświadczonych kierowców, którzy dobrze znają warunki transportu w mieście.

Odpowiednia flota samochodów i maszyn

sprawi, że kierowcy bez problemu dotrą na każdą budowę z przewożonymi materiałami. Wyspecjalizowane samochody świetnie poradzą sobie z przewozem drobniejszych materiałów jak kostka brukowa, cegła czy worki z cementem, a także tych bardzo delikatnych: szkła, listewek i innych. Maszyny HDS, czyli samochody - dźwigi, ułatwią zaś załadunek i rozładunek oraz nadają się do takich zadań, jak przewożenie całych kontenerów.

Rodzaj transportowanego materiału

Obojętnie, czy potrzeba przewieźć materiały do prac wykończeniowych czy postawienia budynku od fundamentów, transport budowlany w Krakowie musi być obsługiwany przez wykwalifikowanych kierowców, posiadających odpowiednie i ważne uprawnienia takie jak prawo jazdy czy badania lekarskie. Oczywiście, nic nie zastąpi długoletniego doświadczenia – często to właśnie ono decyduje o sukcesie czy dowozie materiałów najkrótszą drogą i w nienaruszonym stanie. Odpowiedzialni i przestrzegający przepisów pracownicy to kapitał każdego przedsiębiorstwa.

Transport budowlany Kraków

Jedynie kwestią umowy między firmą a Klientem jest zakres wykonanych prac: większość firm oferuje możliwość wynajmu samochodów bez lub z kierowcą, a rozliczenie może być zależne od liczby przejechanych kilometrów lub godzin (dni) pracy. Im większe zlecenie, na tym większe obniżki może liczyć Klient. Zawsze warto spytać także o system lojalnościowy. Taki wynajem aut transportowych jest więc sytuacją korzystną zarówno z punktu widzenia firmy przewozowej, jak i Klienta.

© 2014 TransHDS Kraków 606 830 300
Realizacja: Agencja Interaktywna WebProm